KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969223
nr 1296 9223
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 45x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:24:13
7/12 20:05:55
100 kr
9/12 19:19:13
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl